Allecell Krem

Allecell Krem Orjinal

Allacel Krem bulunan ilgili kısımlara çok az şekilde sürülüp cildinizde ilgili bölgeye yedirerek kullanılan alerjik reaksiyon göstermeyen organik bir kremdir. Allecel Krem 100 ml lik hasas tüp ambalajlarında erkek ve bayanların kullanabileceği şekilde üretimi yapılan hasas masaj kremidir. Allecel kremi Masaj yapılarak ilgili bölgeye krem uygulanır Allecel Krem kullanılan bölge öncesinde ıslak mendil veya nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi ve ilgili kısım temiz ve kuru olduktan sonra ince bir tabaka halinde sürülüp, cilt tarafından iyice emilmesi gerekmektedir.

Allecell Kremi Nasıl Kullanılır ?

Allecel kremini ihtiyaç duyulan bölgelere çok az şekilde ve ince bir tabaka oluşturarak sürünüz. Avcunuzun iç bölgesi ile masaj hareketleri ile temiz ve kuru olan cildinizi krem sayesinde nemlendiriniz.Masajlı sürme işlemi gerçekleştikten sonra kesinlikle esintisiz bir yerde bulunmanız gerekmektedir. Gerekirse ince tülbent ve bir bez ile sürdüğünüz noktayı örtünüz. 

Allecell Kremi Nedir ve Saklama Koşulları ?

Allecel ağrı kremi Oldukça serin ve kuru yerde güneş ışığı almayacak bir biçimde ve ağzı mutlaka kapalı çocuklarınızın ulaşamayacakları bir noktada muhafaza ediniz. İçerisinde bulunan organik bileşenlere karşı olan kullanıcılarda deride kaşıntı, kızarıklık veya alerji gibi bir yan etki yaratabilir. Bunu kullanım öncesinde test etmek için sol el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktarda allecel kremini sürünüz. Ardından herhangi bir tepkime olmazsa gerek duyulan bölgeye sürmenizi öneririz. Yenilmez, yutulmaz yada asla içilmez. Açık yaralara veya göz ile temastan kesinlikle kaçınınız. İstenmeyen durumlarda bölgelere temasında duru su ile bolca yıkayınız. Kesinlikle Allecel krem ilaç değildir ve bir ilaç tedavisi amacı ile kullanılmamaktadır. Allcell kremi fiyat  fırsatı ile hemen sipariş verebilirsiniz.


Write a review

Please login or register to review

Allecell Krem

  • Views: 682
  • Product Code: allecel-krem
  • Availability: In Stock
0 Product(s) Sold
  • $0.00

Tags: allecell krem, doğal krem, kremler